Bast
CNC Zpracování plechů
English Deutsch BAST s.r.o. BAST s.r.o. - Français BAST s.r.o. - Espanol BAST s.r.o. - Italiano BAST s.r.o. - Slovensky BAST s.r.o. - Polski

Technologické celky

Nerezové skříně jako součásti složitějších technologických celků jsou jiř velmi komplikované technologické skupiny, které se sestavují do větších celků a společně tvoří linku na zpracování textilních materiálů. Tyto technologické celky jsou osazeny mechanickými komponenty jako jsou pneumatické válce, rotační válce, ložiska, ložiskové domečky, průzory, stavoznaky těsnění a podobně.
 
Nerezové skříně jako součástí složitějších technologických celků
Pásové vakuové filtry jsou velmi složité technologické celky, které se skládají ze svařovaných podsestav, jako jsou plechové svařované skříně, svařované rámy, plechové vany a krytování. Svařované podsestavy jsou osazeny nakupovanými komponenty, rozvodem pneumatiky, elektrovýzbrojí, čidly, senzory a podobně. Tyto technologické celky mají rozměry až do 22m délky.
 
Pásové vakuové filtry
Firma BAST provádí i finální sestavení včetně testování provozu, které se prování buď kooperačně nebo ve spoluprácí se zákazníkem.
 
Sestavení včetně testování provozu
© 2010    |    BAST s.r.o.  |    K Hoře 1339, Moravské Budějovice    |    +420 568 408 511    |    info@bast.cz
-->