Bast
CNC Zpracování plechů
English Deutsch BAST s.r.o. BAST s.r.o. - Français BAST s.r.o. - Espanol BAST s.r.o. - Italiano BAST s.r.o. - Slovensky BAST s.r.o. - Polski
Domovská stránka > Nabízíme > Výrobky pro kolejová vozidla

Výrobky pro kolejová vozidla

 

 

Skříně pro rozvaděče v provedení ocel, nerez a hliník 

Plechové svařované skříně vyrábíme v různém konstrukčním a materiálovém provedení. Pro výrobu jsou používány také různé výrobní technologie. Jedná se o skříně pro elektorozváděče, měniče napětí, jisticí prvky, bateriové skříně a podobně. Jako základní materiál je používán ocelový, nerezový a hliníkový plech.
 
Výrobní technologie jsou laserové dělení, ohýbání, svařování, nýtování, barvení a montáž. Svařovací metody jsou MAG, MIG , WIG, lasrové svařování a bodové odporové svařování. Použití skříní je jak v interiéru tak exteriéru včetně skříní zavěšených pod podvozkem.
skříň pro rozvaděč 1
skříň pro rozvaděč 2
skříň pro rozvaděč 3
 
 

Ostatní skříně

Ostatní skříně, jako jsou řídicí pulty, větrací skříně, klimatizační skříne, vzduchovody a podobně. Skříně jsou v různých povrchových úpravách: prášková, mokrá barva, galvanizace.
ostatní skříně
 
 

Ostatní svařence

Mezi ostatní svařence patří růzé svařované podskupiny, jako jsou rámy pro zásobování tlakovým vzduchem, hydraulické rozvody, pískovače, nosné strukturní komponenty rámů podvozků. Dále vyrábíme madla a komponenty zádržných systémů z ohýbaných trubek, konzoly sedadel, delicí stěny a podobně.
ostatní svařence 1
ostatní svařence 2
ostatní svařence 3
 

Nádoby na vodu

nádoba na vodu 1
nádoba na vodu 2
nádoba na vodu 3
© 2010    |    BAST s.r.o.  |    K Hoře 1339, Moravské Budějovice    |    +420 568 408 511    |    info@bast.cz
-->